Medarbetare

Jordnära bedriver hem för vård och boende, boendestöd i hemmet och utredningar för både unga och vuxna med olika psykosociala problem, missbruk och/eller viss neuropsykiatri.

Medarbetare på huvudkontoret

Maria Ericson-Andersson

VD

Tel 010-510 91 01

maria@jordnaraomsorg.se

Kjell Andersson

Ekonomi

Tel 010-510 91 10

kjell@jordnaraomsorg.se

Anders Durne

Vaktmästeri

anders@jordnaraomsorg.se

Marianne Melin

Administrativ assistent

Tel 010-510 91 11

marianne@jordnaraomsorg.se

Joel Andersson

Vaktmästeri

Tel 010-510 91 33

joel@jordnaraomsorg.se

Kristina Eriksson

Personalutvecklare

Tel 010-510 91 15

kristina@jordnaraomsorg.se

Tony Fredriksson

Chaufför/Båtansvarig/Matinköp

Tel 010-510 91 32

tony@jordnaravaxa.se

 

Niclas Andersson

Regionchef

Tel 010-510 91 05

niclas@jordnaraomsorg.se

Sanna Ringqvist

Köksansvarig

Tel 010-510 91 96

koket@jordnaraomsorg.se

Medarbetare på Alvvillan

Erika Veskovic

Föreståndare

Tel 010-510 91 08

erika@jordnaraomsorg.se

Malin Andersson

Behandlare

 

Johanna Wall

Behandlare

Marlène Frisk

Behandlare

 

Helen Tyberg

Behandlare

 

Agron Binakaj

Behandlare

 

Medarbetare på Björkvik

Erika Veskovic

Föreståndare

Tel 010-510 91 08

erika@jordnaraomsorg.se

Mattias Green

Behandlare

 

Erika Veskovic

Föreståndare

Tel 010-510 91 08

erika@jordnaraomsorg.se

Oskar Ericson

Behandlare

 

Medarbetare på Mejeriet

Mattias Wåhlin

Behandlare

 

Ida Andersson

Behandlare

 

Medarbetare på Jordnära Växa

Martina Bohman

Behandlare

 

Sofi Gustafsson

Föreståndare

Tel 010-510 91 02

sofi@jordnaravaxa.se